Käepaelad

Pakume erinevaid käepaelu, kus on kirjas, et paela kandja põeb 1. tüüpi diabeeti.

Miks selline asi vajalik on? Madala veresuhkru sümptomid on inimestel erinevad – kes muutub vaikseks ja kahvatuks, kes jutukaks ja agressiivseks. Kõrvalseisjal on keeruline aru saada, milles asi. Abi saamata võib olukord lõppeda teadvusekaotusega. Kui kohalesaabunud kiirabitöötaja näeb pulssi katsudes inimese randmel käepaela, kus kirjas diabeet, siis on kindel, et esimese asjana mõõdetakse abivajajal veresuhkrut ning osatakse kiiresti edasi tegutseda.

Ka koolis ja lasteaias ei pruugi kõik õpetajad last nägupidi tunda, kuid käepaela nähes teavad nad kohe, et tegemist on diabeeti põdeva lapsega ja oskavad teda aidata.

Valikus on silikoonist ja nahast käepaelad. Postikulu on ühe saadetise kohta 3 eurot. Kui tulete ise meie kontorisse järgi, siis postikulu tasuma ei pea. Käepaelad on erineva pikkusega, seetõttu on vaja tellimisel teada randmeümbermõõtu. Silikoonist käepaelad on 15 cm, 18 cm ja 20 cm pikkusega. Nahast käepaelte pikkus on erinev. Kui Sinu tellitud käepael on otsas, siis anname sellest e-posti teel teada ning tellime juurde.

HINNAKIRI

Käepaela tüüp Hind
Silikoonist 3 EUR
Nahast kitsas (1 ring ümber käe) 8 EUR
Nahast lai 10 EUR
Nahast pikk (2 ringi ümber käe) 10 EUR
Nahast ribadega või punutisega 10 EUR
Postikulu 3 EUR

KÄEPAELTE NÄIDISED

PANGAÜLEKANDE INFO

Makse saaja MTÜ Eesti Laste ja Noorte Diabeedi Ühing
Konto nr. EE972200221047225180
Selgitus Käepael, tellija nimi

TELLIMISVORM

Käepaelte tellimine
  1. (kohustuslik)
  2. (korrektne e-post)
  3. (kohustuslik)
  4. (kohustuslik)
  5. Tellimuse eest tasumine
  6. (kohustuslik)