Pumbakotid

Insuliinipumba töökorras hoidmiseks ja pumba mugavaks kandmiseks soovitame lapse mõõtude järgi valmistatud pumbakotte.

Pumbakotte on meil kahte eri tüüpi – vöökummiga kotid ja puffkotid. Tellimisel pane palun tähele, et eri kotitüüpidel on erinevad kangad, mille vahel valida.

VÖÖKUMMIGA KOTID

1. Üleni riidest pumbakott vöökummiga. Koti kinnitus on krõpsu (1A) või lukuga (1B)

2. Kileaknaga pumbakott vöökummiga. Koti kinnitus krõpsu (2A) või lukuga (2B)

3. Kileaknaga pumbakott vöökummiga (640G pumba mõõtudele vastav). Koti kinnitus krõpsu (3A) või lukuga (3B).

Kõigil vöökummiga kottidel saab valida, kas vöö kinnitus on krõpsuga või klambriga. Klambriga kinnituse korral on kumm kitsam, aga reguleeritava pikkusega.

Katsetame vöökummiga kottidel uut, pehmet ja nn topeltkoega erksate värvidega (valikus  roosa, sinine ja roheline) kummi laiusega 3cm. Kui soovid uut kummi proovida, siis märgi tellimusse märkuste lahtrisse uus kumm ja värv.

Eritellimusel lisatööd

Soovi korral saab eritellimusena (palun lisada soov märkuste lahtrisse) vöökummi katta ka pumbakoti kangaga. Sellisel juhul saab kasutada ainult õhemaid kangaid, selleks mittesobivad paksemad kangad on märgitud tärniga. Kangaga kaetud kummi kinnituseks saab valida vaid krõpskinnituse.

Eritellimuse korras (palun lisada soov märkuste lahtrisse) on võimalus tavalise kileaknaga koti kileservad katta kangaga, mis pikendab kile kasutuse aega. Selleks sobivad samuti ainult õhemad kangad, paksematel kangastel on kanga nime juures tärn (*), palun sellisest kangast kottidele eritellimusi mitte lisada.

 Vöökummiga kottide kangavaliku leiad SIIT.

PUFFKOTID

Puffkotil puuduvad kinnitused. Kogu kott on venivast riidest ja ühes tükis. Puffkotti saab tellida kas lukuga taskuga (4A) või kileaknaga (4B). Kileaknaga puffkotil on aknaga tasku kõrval veel üks trukiga kinni käiv tasku, kuhu mahub näiteks glükoos.

Puffkottide kangavaliku leiad SIIT.

Pumbakottide pesemisjuhised:

Kasutame ECO märgistusega kile, mida võib pesta kuni 30 kraadises vees, pesumasinas pestes vaid pesukotis. Kileakna eluiga on kuni 3 kuud.