ELDÜ suvelaager 2019

ELDÜ suvelaager toimub Jõulumäel Pärnumaal 14.-19. juulil 2019. Laagrisse on oodatud lapsed vanuses 7-16 eluaastat.

Registreerimine on kahjuks lõppenud, sest praeguseks on 100 last juba kirjas.

Eelisjärjekorras broneerime kohad nendele lastele, kelle perest on keegi ELDÜ liige ning 2019.a. liikmemaks on tasutud. Liikmemeksu tasumise kohta leiab infot siit.

Peale registreerimist saate e-posti teel kinnituse, et oleme Teie andmed kätte saanud. Laagrikoha kinnituse saadame samuti e-posti teel hiljemalt 15. veebruaril.

Kuna eelmises laagris oli teismeliste öise elu ohjamine meie personalile üsna keeruline, siis 2019.a. laagrisse saavad eelmisel aastal väga rahutu olemisega silma paistnud noored tulla vaid koos oma pereliikmest vabatahtlikuga. Vabatahtliku ülesandeks on laagris korra hoidmine öisel ajal.

Suvelaagriga samal ajal ja samas kohas toimub ka perelaager, kuhu on oodatud eelkooliealised lapsed koos ühe vanemaga. Perelaagrisse registreerimine algab 15. märtsil ELDÜ kodulehel.

Lisaks toimuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus suvel 3-5 päevased linnalaagrid, mille täpsed toimumiskuupäevad on veel lahtised.

Soovi korral võib laps osaleda nii linnalaagris kui suvelaagris. Kui laps pole kunagi elus laagris käinud, siis soovitaksime alustada linnalaagriga.