ELDÜ suvelaager 2019

ELDÜ suvelaager toimub Jõulumäel Pärnumaal 14.-19. juulil 2019. 

Lastelaagrisse registreerimine on lõppenud.

Perelaagrisse on oodatud koolieelikud või 1. klassi lapsed koos vanema(te)ga. Perelaager toimub 16.-19. juulil. Kuna Jõulumäele me kõik ei mahu, siis toimub perelaager seal lähedal Reiumaa motellis. Majutus on 2 kuni 5-kohalistes tubades. Ennelõunal toimuvad perelaagri tegevused Reiumaal, peal lõunasööki sõidetakse Jõulumäele, kus ühinetakse ülejäänud laagriga ning peale õhtusööki Jõulumäel läheb perelaagri grupp tagasi Reiumaale. Jõulumäe ja Reiumaa vahe on 13 km ning lõunane ja õhtune transport toimub laagrisse tulevate perede oma autodega. Saate vajadusel ka omavahel koopereeruda auto jagamiseks.

Perelaagrisse registreerimiseks saatke palun kiri piret@lastediabeet.ee, kus andke teada diabeeti põdeva lapse nimi ja vanus, enda kontaktandmed, kui palju pereliikmeid soovib laagris osaleda ja kas kellelgi on toidutalumatust või allergiaid.

Diatleetide laager, kuhu on oodatud sporti harrastavad 1. tüüpi diabeeti põdevad täiskasvanud, toimub samuti Jõulumäel 14-19. juulil. Laagrisse saab registreerida SIIN

Meie käsutuses on erinevad sportimisvõimalused, toimuvad vestlusringid, loengud ja nõustamine diabeediteemadel.

Diatleetide laagris pakutavad tegevused toimuvad tööalase rehabilitatsiooni raames, seetõttu on laagris osalemise üheks võimaluseks kehtiv osaline töövõime. Osalise töövõime olemasolu annab võimaluse taotleda rehabilitatsiooniteenust. Kui see puudub ja ei ole soovi töötukassas seda vormistada, tuleb tasuda laagris osalemise eest 360 eurot. Teistele on osalustasu 40 eurot.

 

Linnalaagrid

Lisaks toimuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus suvel 3-5 päevased linnalaagrid, mille täpsed toimumiskuupäevad on veel lahtised.

Soovi korral võib laps osaleda nii linnalaagris kui suvelaagris. Kui laps pole kunagi elus laagris käinud, siis soovitaksime alustada linnalaagriga.