Linnalaagrid

Sel aastal kõik lapsed kahjuks meie suvelaagrisse ei mahtunud. Hoolime väga oma diabeedilastest ja seetõttu oleme korraldamas neile, kes laagrist välja jäid või kes ööbimisega laagris osaleda ei soovi, linnalaagreid nii Tallinnas, Tartus kui Pärnus.

Laager on 8-12aastastele koolilastele ja on tihedalt täis lahedaid tegevusi. Tallinna laager kestab 5 tööpäeva, Pärnu ja Tartu laager 3 tööpäeva, päevasel ajal vahemikus kl 9-17 sõltuvalt programmist, lapsed ööbivad oma kodudes.

Tallinna linnalaager toimub 25.-29. juunil, Tartu ja Pärnu laagrid 27.-29.juunil 2018.

TALLINN: Sisustame koos viis vahvat päeva! Saame omavahel sõpradeks, lehvitame saba, läheme loomaaia mõistatusi lahendama, korraldame muuseumide avastamisretke Maarjamäele ja paneme paika oma seadused Laste Vabariigis, avastame mängides Kadrioru pargi 300-aastast ajalugu, paljastame vanalinna saladusi ja saame muinasjutu jooga osalisteks. Viimasel päeval teeme torti ja sporti ning kutsume vanemad külla!

Pärnu ja Tartu kavad on koostamisel. Laagrite toimumine sõltub laste huvist laagrisse tulla.

Tegevusi korraldab ja lapsi saadab MTÜ Elamusõppe labor projektijuht Jelena Tšekulajeva ja koos ELDÜ diabeediõega. Tallinna laagri päevad algavad ning lõppevad ELDÜ kontoris (Liimi 1-312).

Osalustasu sisaldab kõiki tegevusi, muuseumide ja loomaia külastamist, toitlustust. Lõplik tasu kujuneb osalevate laste arvust lähtuvalt.


Ootame kõikide huviliste märguandeid laagris osalemise sooviga e-posti aadressil info@lastediabeet.ee. Palun märgi kirja pealkirjas ära LINNALAAGER + LINN (Tallinn, Tartu, Pärnu), kus laps soovib osaleda. Et saaksime korraldamisega edasi liikuda, ootame huviliste infot juba selle nädala jooksul, kuni 18.märtsini. Palun pane kirja lapse nimi, vanus, linn, lapsevanema kontakttelefon ja e-posti aadress.
Nagu ikka – kiirematele paremad võimalused.

PS: linnalaagris võivad osaleda ka suvelaagrisse tulevad lapsed, kuid eelisjärjekorras saavad koha need, kes suvelaagrisse ei mahtunud või suvelaagris ei osale.