Suvelaager 2018 – lastelaagri kohad täis

Diabetes

2018.a. suvelaagrisse on 7-16aastaste osas kõik kohad täis. Perelaagrisse ja täiskasvanute laagrisse algab registreerimine 1. märtsil.

Laager toimub 22.-27. juulil Kääriku spordikeskuses Valgamaal (www.kääriku.ee). Laager algab 22. juuli ennelõunal ning lõpeb 27. juuli ennelõunal.

Sel suvel toimub korraga samas kohas mitu erinevat diabeedilaagrit:

  • laager 7-16-aastastele lastele ja noortele (registreerimine lõppenud);
  • perelaager koolieelikutele, kus laps osaleb koos perega (registreerimine algab märtsis);
  • Diatleetide spordilaager 1. tüüpi diabeeti põdevatele täiskasvanutele (registreerimine algab märtsis).

Laagrisse saame vastu võtta 100 last (vanuses 7-16 eluaastat), perelaagrisse mahub 30 inimest (lapsed + täiskasvanud) ning spordilaagrisse 25 täiskasvanut. Ülevaate meie varasematest laagritest saab siit.

Laagri ankeedis küsime ka lapse puude kehtivust. Palun kontrollige see puude otsusest üle, et te ei avastaks suvel laagri lepingut sõlmides, et puude kehtivus on lõppenud. Laagritasu koosneb pere omaosalusest (40 eur) ja puudega lapse lapsehoiuteenuse rahastusest (402 eur), mille kasutamiseks sõlmib lapsevanem kohaliku omavalitsusega lepingu.

Peale ankeedi täitmist saadame teie e-postile kinnituse, et andmed on meieni jõudnud. Laagrisse võtame eelisjärjekorras vastu lapsi, kelle perest keegi on ELDÜ liige ja 2018.a. liikmemaks (7 eur) on tasutud. Infot liikmemaksu kohta leiab siit.

5. märtsil saadame laiali info registreerimisnimekirjade kohta ning laagri infomaterjali ja kohatasu lepingu sõlmimise juhised.