Suvelaager 2018

Diabetes

2018.a. lastelaagri ja perelaagri kohad on täis.

Diatleetide laagrisse on registreerimine avatud. Palun täida registreerimisankeet SIIN.

Diatleetide laager toimub 22-27. juulil Kääriku spordikeskuses. Laagris on osalema oodatud kõik (soovituslikult 1. tüüpi) diabeeti põdevad täiskasvanud, kellele meeldib sportida. Laager toimub ELDÜ laste- ja perelaagriga samal ajal ja kohas, kus osalejaid on üle 150-ne. Meie käsutuses on erinevad sportimisvõimalused, toimuvad vestlusringid, loengud ja nõustamine diabeediteemadel. NB: Laagris pakutavad tegevused toimuvad tööalase rehabilitatsiooni raames, seetõttu on laagris osalemise eelduseks kehtiv osaline töövõime. Kui see puudub ja ei ole soovi töötukassas seda vormistada, tuleb tasuda laagris osalemise eest 360 eurot. Teistele on osalustasu 40 eurot.

Lastelaager ja diatleetide laager toimub 22.-27. juulil Kääriku spordikeskuses Valgamaal (www.kääriku.ee). Laager algab 22. juuli ennelõunal ning lõpeb 27. juuli ennelõunal.

Sel suvel toimub korraga samas kohas mitu erinevat diabeedilaagrit:

  • laager 7-16-aastastele lastele ja noortele (registreerimine lõppenud, kohad on täis);
  • perelaager koolieelikutele, kus laps osaleb koos lapsevanemaga (registreerimine on lõppenud, kohad on täis);
  • Diatleetide spordilaager 1. tüüpi diabeeti põdevatele täiskasvanutele (registreerimine alanud).

Laagrisse saame vastu võtta 100 last (vanuses 7-16 eluaastat), perelaagrisse mahub 10 peret (laps + täiskasvanu) ning spordilaagrisse 25 täiskasvanut. Ülevaate meie varasematest laagritest saab siit.