TAI kuulutab välja noortele suunatud konkursi

12-16 aastane noor, tee ise valmis originaalne ja lihtne terviseprojekt

Kui oled 12-18-aastane noor, tee valmis üks originaalne ja lihtne terviseprojekt ning saada see konkursile. Mis on SINU meelest tervislik ja kuidas sina saaksid muuta koolipäevad ja kodukoha tervislikumaks paigaks? Idee võib puudutada ükskõik missugust tervisega seotud valdkonda, olgu see siis sport, toitumine või lihtsalt hea tuju loomine. Edasta oma kodupaigainimestele ja koolikaaslastele tervisesõnum ja vii see Tervise Arengu Instituudi abiga ellu! Vaata lähemalt http://www.terviseinfo.ee/web/index.php?id=2723

Konkursile ootame noorte endi kirjutatud ideeprojekte, kuidas muuta oma kodukoht meeldivamaks paigaks ning vanemate, koolikaaslaste, õpetajate käitumist tervislikumaks.
Mõte on selles, et koolinoored ise mõtleksid välja tervist edendava idee, esitaksid selle kirjalikult ideekonkursile ja viiksid projekti oma kodukohas või koolis vanemate või nooremate seas ellu.

Oodatud on erinevad ideed igast terviseala valdkonnast – teemadele ei ole seatud mingisuguseid piiranguid.

Tervise Arengu Instituut toetab kuue parima ideeprojekti elluviimist 10 000 krooniga, lisaks on peaauhinnaks ülivinge ekstreemne seiklus Sinu enda valikul, metsas, jõel või kaljul ning väärtuslikud lohutusauhinnad.
Innovatsiooniaasta 2009 on välja pannud eriauhinna kõige uuenduslikumale ehk innovaatilisemale projektile.

Projekti eesmärk on ärgitada noori mõtlema tervist edendavate tegevuste peale ja tekitada positiivset avalikku tähelepanu, kuidas hoida tervist ning tekitada mõtteid, mis suunaksid noori tervislikuma eluviisini.

Projektide esitamise tähtaeg on 23. oktoober 2009.

Võistlustööd saada Tervise Arengu Instituuti aadressile, Hiiu 42, Tallinn 11619, märksõnaga „TEIP“.
Võistlustöö tuleb varustada järgmiste andmetega: töö esitaja(te) nimi(nimed), klass, kool, kontakttelefon, postiaadress ja e-posti aadress..
Võitjate nimed avalikustatakse veebilehel www.terviseinfo.ee hiljemalt 23. novembriks ning võitjaid teavitatakse isiklikult e-posti teel.

Kui soovid kirjutada projekti laste ja noorte diabeedi teemal ja vajad selles abi, pöördu ELDÜ poole, püüame hüva nõuga toetada!